.

.

Јан 2017 Ажурирање Топла Аниме Перница Ichinose Shiki Ликови Фрли Перница Покриваат Телото Pillowcase Кревет Јапонски Девојки

Јан 2017 Ажурирање Топла Аниме Перница Ichinose Shiki Ликови Фрли Перница Покриваат Телото Pillowcase Кревет Јапонски Девојки

DEN 953.28
DEN 763.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.Ова е само маска без чувства.ние ќе ве контактираме без 48 часа со некои совети. Во споредба со традиционалните бебе кашмир,
удобно кашмир, волна кадифен,
за моделот на финес и трајност на неколку нивоа повисок. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел.Ако умот,ве молиме да не се направи нарачка.
Тоа зависи од екранот понекогаш.Тоа е дигитално печатење на производот,таму ќе биде малку боја differece со слика.
Можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, околу 15-60days може да пристигне на вашата адреса.
За Големина
Бидејќи тоа е направено со рака, ве молиме да се разбере големината ќе биде 1-3cm грешка
За боја
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку
од погоре на сликите. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам.
Љубезно Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Го Купите!
За акции Од
Ако купите нешто што е надвор од акциите.
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. ние ќе испрати сличен стил за вас.
Се препорачува причина : високо трошоците-ефективна
ЗАБЕЛЕШКА
1. Ние ќе забележите следење Бр. И тоа нема да ве изневерам. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.
Се препорачува причина : висок намалување степен,јасна шема,висок квалитет.
Секое нешто,ве молиме оставете порака за нас,ние ќе ви одговори во 48 часа!
Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.
Се препорачува причина : удобност, заштита на животната средина, многу мека
Праска кожата (сјаен)
Праска кожата производ е по faux велур кожа
ткаенини за развој на производот,тоа е ткаенини направени од ultrafine влакна,
праска кожата често неразбрани има villi,
всушност праска кожата поблиску свила текстурата на,
праска кожата има висока прецизност печатење, светла боја,
високата цена и така натаму,многу погодна за општите економски услови
пријатели да се купи. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас.Високо-квалитетни материјали, илјадници стил слики
секогаш постои еден ви се допаѓа Само направи за вас!
Име На Производ
Јан 2017 ажурирање топла Аниме Перница ichinose shiki ликови фрли перница покриваат телото Pillowcase Кревет Декор Јапонски девојки
Состојба
Сосема Нов + Висок Квалитет
Големина
40*120cm(16*47in) 50*150cm(20*59in) 50*160cm(20*63in)
Материјал
2way, S кин-friendly сомот , Праска кожата
Над димензии производство на располагање било каков материјал, ве молиме контактирајте со нас Ако треба
Пополнување
Без Пломби
Тежина
200g-430g
Тип
Аниме Перница,Аниме игри перница,Перница Hugging Тело Перница Покрие Случај
Автентични Јапонски 2 WT (2way)
Во моментов оригинални перница најдобри ткаенини,
со користење на најдобрите еластична полиестер влакна вткаена во материјалот ,
како кожата-friendly смисла,свилен чувствуваат,
одлична текстура, одличен печатење на резултати,
намалување на степенот на постигнување на високи 98%,
не кука жица pilling, добра еластичност, и не навремено,
секојдневно чистење, лесно одржување, тоа е вреди да се има.

Кон својствата

Големина:
40x120cm 2 way, 50x150cm 2way, 50x160cm 2way, 40x120cm peach skin, 50x150cm skinfriend
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Ткаенина Count:
80
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
тема count:
≥600TC
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Број На Модел На:
D31
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Бренд Име:
прегратка гнездо
Материјал:
2WAY
Стил:
аниме тело перница
Шаблон Тип:
Секси Аниме Перница
Рака Стил:
Двојно двострано Перница Случај
Техника:
Секси Женски Перница Аниме
Декорација:
Otaku аниме hugging перница

Најдобри предлози во категоријата