.

.

Памук Жакард Внатрешна Прекривки Покритие за DIY Свила Ватенка Близнак Целосна Кралицата Кралот Бела Розова Модел 01

Памук Жакард Внатрешна Прекривки Покритие за DIY Свила Ватенка Близнак Целосна Кралицата Кралот Бела Розова Модел 01

DEN 3360.00
DEN 1714.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Памук Жакард Внатрешна Прекривки Покритие за DIY Свила Ватенка Близнак Целосна Кралицата Кралот Бела Розова 01
Само ватенка покрие,не утешителот.
Може да се направи свила ватенка со себе, ако ги купите овој прекривки капак.
Производот Се Покаже
^ 100% Памук жакард ватенка маска,DIY свила ватенка дома
^ Убава жакард
^ Флорални работ на сите околу
^ Метал патент
Повеќе бои
Бела
Пинк
Jade
Беж
Ако ви се допаѓа нашиот производ како ватенка, перница случај, qulit маска, ве молиме додадете нашата продавница за ваша корист продавница листа
Или додадете го објектот во листата на желби
Ние ќе испратиме Посебна Благодарност Подарок за во парцела!
Благодарам многу!
Услуги на клиентите Опис За плаќање Ние на ccept Alipay/Western union/TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку секунди и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние не додадете даноци, ДДВ, или други скриени трошоци . Ќе плаќаат иста цена ние обележани на веб-сајтот, Во повеќето земји, сепак, ќе мора да плаќаат даноци или давачки за увезените стоки. Тоа е секогаш купувачот одговорности за да ги избришете обичаи и плати соодветни царински давачки.
За shippment 1 во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .(Освен некои земји и APO/FPO) 2 Наредби обработени навремено обично 1-3 дена по плаќање на проверка. Ние секогаш се испраќаат од страна на изразуваат како " Fed Ex, UPS, TNT, DHL . За слободни. И ние deicide употреба кои шпедиција. Ако сакате да специфична шпедиција , оставете порака до нас. 3 Ние само брод да се потврди цел адреса; вашата нарачка адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор, нашата цел е на клиентите задоволство За повратни информации го одржуваме високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% клиентите задоволство! Повратни информации е многу важно . Ние побара да контактирате со нас ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања ако ние не се за нив.

Кон својствата

Големина:
Twin 160x210cm, Full 180x220cm, Queen 200x230cm, King 220x240cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RUO YI LAN
Ткаенина Count:
40
Техника:
Ткаени
тема count:
400TC
Употреба:
Дома
одделение:
Квалификуван
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тежина:
1kg
Број На Модел На:
9001
Шема:
Жакард
Шаблон Тип:
Флорални

Најдобри предлози во категоријата