.

.

Породилно Leggings Жените Облека Висока Половината Облека Есен Топло Бремени Жени Панталони бременоста облека квалитет памучни Панталони

Породилно Leggings Жените Облека Висока Половината Облека Есен Топло Бремени Жени Панталони бременоста облека квалитет памучни

DEN 684.96
DEN 548.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Породилно Leggings Панталони Есен Мода Топло Бремени Жени Облека Квалитет Памучни Панталони Бременоста Облека Големина Половината (cm) Колковите (cm) Должина (cm) M 76-110 76-110 91 L 79-115 79-115 93 XL 84-120 84-120 95 Внимание : 1. Chinses големината не е на меѓународната стандардна големина, ве молиме погледнете го детален опис на производите. 2. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка на мерењето.

Кон својствата

Породилно Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
Miyue Песна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Y6
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Хулахопки
породилно leggings:
породилно leggings
зимски панталони за бремени жени:
панталони за бремени жени
leggings за бремени жени:
leggings за бремени жени

Најдобри предлози во категоријата