.

.

Fdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100

Fdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100

DEN 574.08
DEN 190.00
Залиха
Достапно за вашата нарачкаFdfklak L-XXL Плус Големина Nightgown За Бремени Жени Памук Печати Породилно Облека Бременоста Sleepwear Бремени Nightwear F100
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / У / / / / Л 115 50-65 kg / / XL 120 65-75 kg / / XXL 125 75-85 kg / /
Големина на : 1, Кина големина е многу мал, ве молиме изберете за 1-3 големина поголема. 2, Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме падна слободно да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. 3, Кога се Избере големината, ве Молиме база на вашата сопствена слика, одберете за 4-12 см поголеми. (како : биста, половината, рамо..) Плаќање : 1, ве Молиме изберете точниот начин на плаќање кој поддршка на платформата. 2, Ако имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние сме на линија од 24 часа. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 1-3 Дена 3. Превозот Време : Usually15-35 дена по воздушен mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот методи, не треба да плаќаат за дополнителен товар. 2, ќе се согласат дека купувачот го вратите производот назад и да се вратат пари. но, ние не се плати за врати товар. Повеќе Служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : 1, Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда коментар, ние ќе биде многу благодарен 2, Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да даваат лоши коментари, ние ќе ви даде задоволни решение. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога прават плаќање, 2, ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!

Кон својствата

Породилно Големина:
l, xl, xxl
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Број На Модел На:
12345
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
L,XL,XXL
боја:
розова,сива,црвена роза,златен

Најдобри предлози во категоријата