.

.

1X Помине Уметност Вода Налепници Помине Decals Налепници Вода Трансфери Decal се Види на Часовникот SY2101

1X Помине Уметност Вода Налепници Помине Decals Налепници Вода Трансфери Decal се Види на Часовникот SY2101

DEN 9.60
DEN 7.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[DESCRIPTION]
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
КОЛИЧИНА : 1 парче на налепница, како фото шоу
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
UPRETTEGO
Количина:
1000
Материјал:
Акрилик
Големина:
6.5*5.3cm
Број На Модел На:
SY
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата