.

.

1lot= 2/10 Листови Желе Двојно-страна Помине Лепак Транспарентна Налепница Флексибилни 240pcs Акрилик Лепило Помине Лепак Уметност Алатка B34

1lot= 2/10 Листови Желе Двојно-страна Помине Лепак Транспарентна Налепница Флексибилни 240pcs Акрилик Лепило Помине Лепак Уметност

DEN 43.68
DEN 36.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1lot= 2/10 Листови Желе Двојно-страна Помине Лепак Транспарентна Налепница Флексибилни 240pcs Акрилик Лепило Помине Лепак Уметност Алатка B34
Имајте предвид Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот. Превозот : 1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Враќање Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Број На Модел На:
ноктите двојно-страна лепак налепница
Материјал:
ноктите лепак
Големина:
nail art tool
Количина:
2/10 компјутери
Стил:
Лепак Налепница
Тип На Објект:
Налепница & Decal

Најдобри предлози во категоријата