.

.

4*100cm Змија Шема Помине Уметност Трансфер Фолија DIY полски 3D Налепница Мрежа Злато Сребро Помине Лепак Decals Лесен за Употреба

4*100cm Змија Шема Помине Уметност Трансфер Фолија DIY полски 3D Налепница Мрежа Злато Сребро Помине Лепак Decals Лесен за Употреба

DEN 52.32
DEN 38.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

парче 4*100cm Змија Шема Помине Уметност Трансфер Фолија DIY полски 3 D Налепница Мрежа Злато Сребро Помине Лепак Decals Лесен за Употреба
Убава DIY се ТРКАЛААТ НАЛЕПНИЦА
............
Тоа ќе биде различен ефект ако користите различни полски, ви благодариме
Опис
Нов & Висок квалитет.
различни стилови availible. Најдобра цена понудена!DIY за нокти убавина.
Нормално, една ролна може да заврши околу 120 прсти. Ве молиме не отпадот кога ќе ги користите.
топла продажба стил, најдобра цена за сите сакаат убавината на луѓето!
Помине Уметност Револуција!! Професионални Резултати во Минути!
Многу сјајна и мазна, во површина
Секој стил фолија должина околу 4cm(W) x 100cm(L) (стан). Шише пакување може да ги заштити хартија.
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
Step1, отсечен дел од етикетата и се сече во некои фрагменти (околу 2~4mm според вашите нокти големина).
Step2, со Примена на база полски почекајте се исуши целосно.
Step3, Useing на лак почекајте додека тоа 90% сува. Одговара на полски и трансфер фолија хартија случајно.
(ќе биде различен ефект за различни полски)
Чекор 4 Ставете ја налепницата на вашиот ноктите и притиснете на, бидете сигурни дека ноктите налепница и ноктите лепило . Потоа солза ноктите налепница надолу брзо.
Step5, Четка слој на горниот слој на ноктите. И да имате убава фолија помине уметност!
Пакет вклучувајќи
1 x Тек на Пренос Фолија (во шише)
Answer : ___________________________ Note : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот. Превозот : Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 35-60 дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Return : Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Број На Модел На:
Ноктите фолија
Материјал:
ноктите decal
Големина:
4*100cm
Количина:
1
Тип На Објект:
Налепница & Decal

Најдобри предлози во категоријата