.

.

2018 НОВИ 12 форми 3d шампањ злато метал помине уметност украси тркала ноктите додатоци материјали нокти дизајн алатки

2018 НОВИ 12 форми 3d шампањ злато метал помине уметност украси тркала ноктите додатоци материјали нокти дизајн алатки

DEN 95.52
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Fetures :
100% сосема нов
Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик
Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски
Место тоа на ноктите
Со овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивен
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.
Облик : 12 форми
Количина : 1 тркала
Големина на : различна форма со различни димензии
Боја : Шампањ злато
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање.
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка на плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост .
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил,Италија, Мексико и Аргентина, поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да. Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. може да се врати за размена или наплата .
2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
Ноктите Украси Rhinestones
Бренд Име:
Вкус-девојка
Материјал:
Метал
Тежина:
15g
Големина:
wheel size 6cm
Количина:
1 Тркала

Најдобри предлози во категоријата