.

.

12Colors/Set 2017 Нови Помине Уметност Сјајот Ласерски Мелени Школка Битови За DIY лак УВ Акрилик 3D Нокти Маникир Декорација

12Colors/Set 2017 Нови Помине Уметност Сјајот Ласерски Мелени Школка Битови За DIY лак УВ Акрилик 3D Нокти Маникир Декорација

DEN 267.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка

12 Colors/Set 2017 Нови Помине Уметност Сјајот Ласерски Мелени Школка Битови За DIY лак УВ Акрилик 3 D Нокти Маникир Декорација
Спецификација : Количина : 12 кутија/set
Големина : Прибл. 11.5*8.5*1.5 cm
Материјал : Здроби Школка Стакло во Боја : Како на сликата шоу
Пакет Содржина :
1 x 12 садови помине уметност декорации
Функција :
Боја : Случајни
Секој сет имаат 12 садови/Кутија
Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност.
Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн.
Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајна боја на вашите нокти дизајн!
Погоден за професионални или домашна употреба.
Како да го користите :
1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБОТ и ја излечи, под УВ/LED светилка.
2.Се применуваат УВ БОЈА ГЕЛ.(НЕ се лек!)
3.Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти.
4.Лек под УВ/LED светилка.
5.Врзете ја со УВ ГОРНИОТ СЛОЈ и ја излечи, под УВ/LED светилка.
Помине Уметност Украси Производ Предност :
· 9 години искуство фабрика во Кина Број 1 бренд на ноктите уметност! ( напреден и сложен процес )
· Моќен тим за истражувањето може да се измислуваат нови дизајни и отворен модел за вашите барања!
· 100 луѓе професионален тим со долгогодишно искуство
· Се комбинираат со Јапонски врвот одмастување технологија
· Сите нови дизајни мора да му биде судено од страна на професионални помине уметник пред да се промовираат на пазарот
· Мешани (модел,големина,боја) мали цел е, исто така, ОК
· Добредојдовте OEM/ODM (премногу клиенти се допаѓа ова)
· Примерокот се предвидени слободни
· Конкурентна фабрика цена
· Добри по-продажбата на услугата
Помине Уметност Декорација Детали За Производот :
Слични Производи :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА и Одговори :
1. П : Дали сте производител?
A : Да, ние сме професионални производител на козметичка и помине уметност четки која е основана во 2004 година,
Осврнувајќи се на висок квалитет contral на производи, маркетинг методи и услуга следење, нашите производи не само
имаат добра продажба дома, но исто така и во Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Африка, Блискиот Исток и од други земји.
2. П : Може ли да се печати моето лого?
A : Да, ние може да се печати клиенти сопствено лого слободни. Во принцип, ние се печати лого со мастило на дрвена рачка, и engrave логото
на метална рачка.
3. П : Може да ви обезбеди бесплатен примерок?
A : одговорот е апсолутно yes. Ние може да обезбеди примероци бесплатно за вас за да ја проверите дизајн, квалитет, големината, итн., што само
треба да се плати за товарни такса.
4. П : Може да произведе како мојот дизајн?
A : Да, ние може да произведе како свој дизајн, бидејќи ќе ни овозможи вашиот примерок за да го копирате. Ако немате
примероци, тогаш ќе е подобро да ни даде вашиот дизајн нацрт или точни информации на големини, материјали итн.
Ние ќе се направи примерок според овие информации, тогаш ние ќе врши масовно производство откако ќе проверите примероци.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
12 Бои/Кутија
Број На Модел На:
SP512-04
Тежина:
80g
Големина:
1 Set
Материјал:
Мелени Школка
Име:
Помине Уметност Школка Сјајот Декорации
боја:
шарени
Функција:
Здроби Школка Сјајот Во Прав Сет
надворешното пакување:
11.5*8.5*1.5 cm
Малку садови:
2.8*2.8*1.3 cm
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
користат за:
Природни/Лажни Помине уметност Декорација
Тип:
12 Бои Помине Блеска Мелени Школка Decals

Најдобри предлози во категоријата