.

.

Zjoys 01-10 Помине Печат Плоча 5.6 см Висок Квалитет, од нерѓосувачки помине уметност печат плоча слики, DIY ЛЕТО сликата плоча печат

Zjoys 01-10 Помине Печат Плоча 5.6 см Висок Квалитет, од нерѓосувачки помине уметност печат плоча слики, DIY ЛЕТО сликата плоча

DEN 83.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Zjoys 01-10 Помине Печат Плоча 5.6 см Висок Квалитет, од нерѓосувачки помине уметност печат плоча слики, DIY ЛЕТО сликата плоча печат
Како да го користите :
1) Отстранување на заштита на филмот
2) се Применуваат печат лак на саканиот дизајн
3) да се Отстрани вишокот лак со scraper користење на 45º агол
4) ги Собереш на дизајн со stamper користење на возен движење
5) Печатот на дизајн на вашите нокти со користење на возен движење
6) се Применуваат Врвот Палто за подолго траење резултат
Печат Големина : 5.6 cm
Печат реден број zjoys01 10
Печат Пакет Содржина : 1pcs Помине Уметност Печат
Добар фидбек од купувачот !
Меѓународни пратката. Се зема 3 до 8 недели за да ја испорача Зошто нас? Затоа што : 1. Со гордост се Дизајнирани и Произведени во Кина од страна на локалните помине уметници и graphists. 2. Направен со љубов и страст, па што ќе ви се љубовта. 3. Премиум квалитет и уникатни дизајни. 4. Брза испорака и конкурентни цени. 5. Широк спектар на дизајни за секој вкус. 6. Дизајн и Производство на нови помине уметност decals редовно. 7. Nailodia не е дел од комерцијален производ, е парче од домашна уметност на вашите нокти.

Кон својствата

Бренд Име:
MAFANAILS
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
tem
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
12g
Големина:
5.6cm
Количина:
5465
Тип На Објект:
Дефиниција
Име:
ноктите печат
Обликот:
Круг
реден број:
zjoys01-10
Големина:
5.6 cm
Тежина:
10g
Количина:
1pc помине уметност печат слика
боја:
Сина
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
Објектот:
помине уметност печат плочи
Ноктите Алатки:
Помине Уметност Stamper Алатка

Најдобри предлози во категоријата