.

.

Biutee 5Pcs Нов Цвет Остава Шума Слика Плочи Помине Печат Плочи Јасно, Меки Силиконски Помине Уметност Stamper Scraper со Капа

Biutee 5Pcs Нов Цвет Остава Шума Слика Плочи Помине Печат Плочи Јасно, Меки Силиконски Помине Уметност Stamper Scraper со Капа

DEN 617.28
DEN 309.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој линк за вклучени 5 парчиња на ноктите плоча + Помине уметност печат scraper сет. За Шаблон со Сликата, ние ќе го испрати по случаен избор. Ви благодариме! За Нокти Плочи : Нова Црна Цвет Чипка Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти Алатки Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 6cm X12cm Тежина : 20g Употреба : DIY лак за пренос на креативни уникатен стил Пакување Содржина : 1 X плоча За Помине уметност печат scraper сет : Предмет : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.25g/set Големина : како фотографија Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно. Ви благодариме. Пакување Содржина : 5 парчиња на ноктите плоча + Помине уметност печат scraper постави американски ДОЛАРИ 0.53-0.78 /торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Дефиниција
Тежина:
0.13kg
Големина:
6cmX12cm
Бренд Име:
Biutee
Број На Модел На:
738
Количина:
5pcs помине плочи + Помине Уметност Stamper Scraper
Шаблон Тип:
колекции
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Ноктите плоча печат сет
дизајн:
Цвеќиња/Черепот/Пердув/Убавина Lady/Љубовник
Функција:
DIY помине уметност алатки
ноктите додатоци:
ноктите stamper сет
Дефиниција Слика:
Ние ќе го испрати по случаен избор

Најдобри предлози во категоријата