.

.

10pcs /многу DIY Помине Уметност Decration 3D Црвени Усни Легура Парче Накит НОВИ

10pcs /многу DIY Помине Уметност Decration 3D Црвени Усни Легура Парче Накит НОВИ

DEN 33.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10pcs /многу DIY Помине Уметност Decration 3 D Црвени Усни Легура Парче Накит НОВИ
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност, итн
Да секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.
и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.
Пакет Содржина :
10pcs x Помине уметност легура декорација

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
N164-N169
Бренд Име:
TSZS
Количина:
10pcs/многу
Материјал:
Метал
боја:
злато и сребро, црвениот
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
Метал
дизајн:
усна, лав главата...

Најдобри предлози во категоријата