.

.

Топла 10pcs/пакет 3d Дедо Божиќ Дизајн Сјајот Помине Уметност Украси Легура Шарм Кристал Накит DIY Помине Декорации

Топла 10pcs/пакет 3d Дедо Божиќ Дизајн Сјајот Помине Уметност Украси Легура Шарм Кристал Накит DIY Помине Декорации

DEN 127.20
DEN 102.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови Пристигнување 10pcs 3d Дедо Божиќ Дизајн Сјајот Помине Уметност Украси Легура Шарм Кристал Накит DIY Помине Декорации
Висок Квалитет
Божиќ 3d помине уметност декорација
Карактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.
Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.
Пакување Содржина : 10pcs

Кон својствата

боја:
Микс Дизајни
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
10pcs/пакет
Бренд Име:
Misscheering
Тежина:
15g
Големина:
as photo
Број На Модел На:
кристал помине уметност
Материјал:
Легура
Дизајни:
Божиќ Дрво/Дедо Мраз//Капи/Подароци
Стил:
Нови и Мода
Тип:
3d легура помине уметност
Карактер:
Креативните
Функција:
DIY помине декорација додатоци
Ноктите Алатки:
3d кристал помине уметност декорација
Нокти Алатки:
кристал помине налепница
ноктите додатоци:
легура помине уметност декорација
помине накит:
легура на ноктите

Најдобри предлози во категоријата