.

.

6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси 1QFZ 4C2F

6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси 1QFZ 4C2F

DEN 44.64
DEN 29.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!
Лесен за користење и да ја применуваат, тој е безбеден и не-токсични налепница - со брилијантен бараат резултати.
Со повеќе шема избор, тоа е идеален објект да се направи вашиот прст повеќе прекрасни.
Погоден за домашна и професионална употреба.
Состојба : Нова и висок квалитет.
Материјал : Акрилик
Тип : Нокти Налепници
6 Форми : Цвет, плоштад, ѕвезда, лак јазол, waterdrop, круг.
Пакет Се Вклучени :
1 Воланот на 3 D Нокти Налепници

Кон својствата

Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
9799
Големина:
OEM
Количина:
ОЕМ
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Акрилик
Тежина:
30g

Најдобри предлози во категоријата