.

.

HONGGE НОВИ 3 Еез на Капакот на Батеријата Прашина Маска Собранието За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 Passat B6 Tiguan A3 Octavia Седиште Леон 3C0 915 443 НА

HONGGE НОВИ 3 Еез на Капакот на Батеријата Прашина Маска Собранието За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 MK6 Passat B6 Tiguan A3 Octavia

DEN 1577.28
DEN 1419.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2006-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 2005-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Sricorro 2009-2015 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2011-2014 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2011-2014 A3 8 P 2004-2013 S3 8 P 2004-2013 Q3 2012-2014 Octavia 2004-2013 Врвен 2008-2014 Yeti 2010-2014 Seat Alhambra 2011-2014 Seat Altea 2007-2014 Седиште Леон 2006-2013 Седиште Толедо 2005-2009 Дел Број :
1 KD 915 335
1 KD 915 336
1 KD 915 443 Компатибилен Дел Број : 1 K0 915 443 D 1 K0 915 443 C 1 K0 915 443 Б 1 K0 915 443 НА 3 C0 915 443 НА
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8.ЕМС Време на Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
20
Објектот Ширина:
20cm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
HONGGE
Производителот Дел Број:
1KD 915 335 1KD 915 336 1KD 915 443.
Специјални Функции:
прашина маска
Објектот Должина:
33cm
Објектот Тежина:
0.78
Другиот Дел Број:
1KD915335 1KD915336 1KD915443
Осветленост Дел Број:
1KD - 915 -335, 1KD -915 -336, 1KD -915 - 443.
Име На Производ:
батеријата плашт собрание
Производот:
Батеријата кутија покрие прашина маска
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН голф MK5 на капакот на Батеријата прашина маска
соодветни модели:
ФОЛКСВАГЕН Jetta мк 6 , ФОЛКСВАГЕН голф mk5, фолксваген голф mk5
модели на автомобили:
фолксваген Jetta mk5 Прашина маска , фолксваген голф mk5 Прашина маска
Име:
Батеријата кутија покрие прашина маска

Најдобри предлози во категоријата