.

.

За Xiaomi Mi Бенд 2 Заштитник Филм Ultrathin Анти-експлозија Екран Заштитник Филм Smart Wristband Хривнија

За Xiaomi Mi Бенд 2 Заштитник Филм Ultrathin Анти-експлозија Екран Заштитник Филм Smart Wristband Хривнија

DEN 47.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За Xiaomi Mi Бенд 2 Екран Заштитник Ултра Тенок го Исчистите Екранот Стража Пред Телефон филм за Xiaomi Mi Бенд 2 Нараквица Во парк Бесплатен превозот! Карактеристики : Материјал : Екран Заштитник 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет, Анти-Прашина! Совршено се вклопуваат за Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Издржлив и лесен , удобен рака допир чувство Лесно да се инсталира и да ги тргнеме погодно Компатибилен со : Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија
Пакет :
2* Филм За Xiaomi Mi Бенд 2 Screen Protector+1*влажни брише+1*фен брише

Кон својствата

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Италијански,Полски,Англиски,Шпански,Руски,Турски,Португалски,Норвешки
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Бренд Име:
Perfactshow
Тип:
Екран Заштитници
Добар квалитет:
може да PK калено филм

Најдобри предлози во категоријата