.

.

3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Shield Филмот на Кожата за SUUNTO Ambit3 Опфат 3 Спортски GPS Smart Watch Додатоци

3x Clear LCD Екран Заштитник, Чувар Покрие Shield Филмот на Кожата за SUUNTO Ambit3 Опфат 3 Спортски GPS Smart Watch Додатоци

DEN 335.52
DEN 275.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификација : Компатибилни Модел : За SUUNTO Опфат 3 Materiel : Јасно 3-слоеви PET) филм Дебелина : За 0.12 mm Size & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само. Површина : Мазна, не rubbery се чувствуваат Количина : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филмот 1* инсталација алатка Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира Пре-сече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екранот за да се Намали-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот. Одличен карактер признавање Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети! Да се отстрани, само кора од еден агол и полека се продолжи. На SUUNTO се Види е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
Пакет и инсталација алатка
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас.Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани.

Кон својствата

Бренд Име:
ickoy
Тип:
Екран Заштитници
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Компатибилност:
за SUUNTO Опфат 3
Функција:
за SUUNTO Опфат 3
Компатибилен Модел:
за SUUNTO Опфат 3

Најдобри предлози во категоријата