.

.

A4 Датотека Папка Организатор Документ Поднесување Торба Канцелариски Торба Проширување Паричникот Манила Папка Тестенини Fichario Escolar 33*23*2.8 cm

A4 Датотека Папка Организатор Документ Поднесување Торба Канцелариски Торба Проширување Паричникот Манила Папка Тестенини Fichario

DEN 655.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина на : 33*23*2.8 cm

Кон својствата

боја:
боја случаен избор
Број На Модел На:
fp01-fb203
Тип:
Проширување На Паричник
Обликот:
Торба
Материјал:
Пластични
Големина:
A4

Најдобри предлози во категоријата