.

.

Флексибилни Супер Меки Кристал Ултра-тенки Кондоми Судрат Стимул Возрасни Секс Производи Секс Играчки Силикони Кондоми 031Z 2U4Q

Флексибилни Супер Меки Кристал Ултра-тенки Кондоми Судрат Стимул Возрасни Секс Производи Секс Играчки Силикони Кондоми 031Z

DEN 34.08
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Флексибилни Супер Меки Кристал Ултра-тенки Кондоми Судрат Стимул Возрасни Секс Производи Секс Играчки Состојба : Нова без ознаки Должина : 13cm Внатре дијаметар : 2.2 cm Материјал : Кристал силиконски материјал Дебелина (најтенкиот) : 0.35 mm Флексибилни, супер меки Пакет се вклучени : 1 x Флексибилни Супер Меки Кристал Ултра-тенки Кондоми Судрат Стимул Возрасни Секс Производи Секс Играчки
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кондомите
Материјал:
Кристал силиконски материјал
Број На Модел На:
NO
Кондом дебелина:
Нормално
Големина:
1 piece

Најдобри предлози во категоријата