.

.

Секс Играчки за Мажи сирена Пенисот Ракави Најевтиниот Еротски Производи за Обновливи Петел Ракав кондом Пенисот проширување реално фото

Секс Играчки за Мажи сирена Пенисот Ракави Најевтиниот Еротски Производи за Обновливи Петел Ракав кондом Пенисот проширување

DEN 159.36
DEN 121.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

.100% сосема нов и висок квалитет .Кристал Пенисот Ракавот е повеќе секси за мажите .Меки силиконски материјал, удобно да допре, како на кожата .Не-токсични и еко-пријателски .Може да се силно го стимулира женските јин рамките asensitive област, подобрување на жените сексапил .Пенисот Extender може да се продолжи на сексуалниот однос .Многу издржливи на долгорочна употреба .Совршен секси алатка за мажи љубители парови Следат нашата продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кондомите
Големина:
HC04500000
Мирис:
Гума
Бренд Име:
Candiway
Кондом дебелина:
Нормално
Материјал:
Медицински силика гел
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
HC04500000
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Медицински силика гел

Најдобри предлози во категоријата