.

.

Жените печатење Поместена Бикини костими за капење Капење Еден прикривање И Еден Костим за капење

Жените печатење Поместена Бикини костими за капење Капење Еден прикривање И Еден Костим за капење

DEN 575.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Helloelcome До Нашата Продавница
Моден Жените Мастило печатење Поместена Бикини костими за капење Капење Една Наметка+Костим за капење
100% сосема нов и висок квалитет
Бренд : Unbranded
Големина Тип : Редовна
Големина (Жени) : S M L XL
Материјал : Микро Влакна
Sleeve Стил : Долг Ракав+Ракави
Модел : Мастило Priting
Боја : Како Pictuer
Стил : Бикини Сет
Големина На Грб Биста Грб Должина Под Носат Појас Под Носат Должина
S 86cm?33.6"? 142cm ?55.9"? 74cm ?29.1"? 66cm ?25.9"?
М 90cm ?35.4"? 142cm?55.9"? 78cm ?30.7"? 67cm (26.4")
L 94cm ?37"? 144cm ?56.7"? 82cm ?32.3"? 68cm?26.7"?
XL 98cm ?38.6"? 144cm ?56.7"? 86cm ?33.8"? 69cm ?27.1"?
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет вклучува : 1 x Една Наметка+Костим за капење
Спакувани во polybag.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврст,Печатење
Број На Модел На:
види detials
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
hirigin
Со Подлога:
Yes

Најдобри предлози во категоријата