.

.

2018 Секси Солидна Камшик Пливаат String Бикини Бразилецот Намали Бански Жените Дното Прилагодливи Кратко Костим За Капење Гаќи Долна Облека

2018 Секси Солидна Камшик Пливаат String Бикини Бразилецот Намали Бански Жените Дното Прилагодливи Кратко Костим За Капење Гаќи

DEN 233.76
DEN 210.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Секси Солидна Камшик Пливаат String Бикини Бразилецот Намали Бански Жените Дното Прилагодливи Кратко Костим За Капење Гаќи Долна Облека
Опис На Производот :
Бои : сина, црвена, бела, црна
Материјал : Полиестер
Големина : S " М L, XL
Применливи сцени : базен и така натаму
Пакување : opp
Пакет Содржина :
Пливаат string * 1
Производ Големина На Табелата :
Слика шоу

Кон својствата

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
Weiweihu
Шаблон Тип:
Полна Боја
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
Цврст завој камшик
Пол:
Жените
Стил :
Европски и Американски Стил
функција 1:
Ремени пливање водови
Карактеристика 2:
Biquini
функција 3:
maillot де bain femme
Половината Тип:
Ниска
Предмет Тип:
Шорцеви
Пливање одговараат за жените:
бански жени
Жените костими за капење:
камшик костим за капење

Најдобри предлози во категоријата