.

.

2017 Кавга Strapless Бикини Поставите Секси Печатени Бански Бразилецот Bandeau String Бикини Им Помогнам На Костим За Капење, Бразилецот Biquini

2017 Кавга Strapless Бикини Поставите Секси Печатени Бански Бразилецот Bandeau String Бикини Им Помогнам На Костим За Капење,

DEN 479.04
DEN 431.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе преземе втората превозот надомест.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура доколку нема посебни барања примени од купувачи.Откако се случи дефект,pls контактирајте со нас во рок од 3 дена од датумот на породување.Ние ќе се истражуваат и да ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, ПРВО пред да остави негативни повратни информации. Ако некоја цел не е платен по 3 дена, тоа ќе биде затворен;
3.Производот слики и спецификации се обезбедени од страна на оригиналниот фабрики,па тоа може да се случува производителите промени некои technicial податоци или outlookings што го имаме не ажурирање уште.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред, ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ви благодариме за разбирањето!1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.8 M ЗА 4-6 6-8 36-38 42-44 34-36 70 C75 A75 B75 C 50-60 68-72 26. Совршен за трки или обука, овие костуми испорача долго-траен перформанси, сигурен покриеност, и лесни перформанси круг по круг.Ние прифаќаме VISA, Master Card, ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2. На ниски пораст Дрзок покриеност : Медиум назад, открива малку, но не сите Несакани врски Во мазна мат ткаенина
"Swiwa" е оригинална couture бренд на Qingdao thinkbay е-трговија Co.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.
ОПИС на Објектот : Бикини Сет Материјал : 95% Полиестер; 5% Spandex Големина : S,M,L ГОЛЕМИНА
Големина НАС велика БРИТАНИЈА RU RU Де Биста Тежина Половината (cm) (cm)/Првенство (kg) cm инчен S 2 4 34 42 32 70 A 70 B 40-50 62-68 24.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Според нашите години на извоз искуство,пост парцели би можеле да пристигнат повеќето земји во 20 дена околу, освен на секој најпрометните Божиќ купување сезона(Септември-Декември). Почитувајќи ги "сакаат жените, љубовта на дизајн" бренд филозофијата, од естетски потреби на земјите од Западен жените , држење на телото , во комбинација со најновите меѓународни модни трендови, прилагодени на Западен жени , да се создаде облека бренд.9 Анти-chafe Исплакнете со студена вода хлор се Постават рамен да се исуши БЕЗ топлински Функција облик на секси открива својата радосна страна со стил возбудува.И сите увозни давачки или да наплатат ќе биде купувачите одговорност.Се натпреваруваат во стил со нашата колекција на женска конкуренција бански костуми perfect.Ние никогаш не очекувам било DOA проблеми од купувачите,па ние тест секој објект сериозно пред превозот.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.Контактирајте со нас секогаш кога ќе се чувствуваат тоа е потребно.Ние можеби ќе треба да се преговара со фабричките кога се врати објектот.Но тие ризици за време на превозот се целосно надвор од нашата контрола. Нашата колекција карактеристики одговара со различни карактеристики : дебели или тенки ремени, отворена или затворена грбот, и минимални или целосна покриеност.И ние не можеме да ве информираме еден по еден однапред. Лиен push-up соочи Underwire Отстранлив оглавник рака Назад кука затворање Во мазна мат ткаенина Мазни ткаенини направи ова бикини на елегантни standout. Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Pls се разбере.3 L 8-10 10-12 40-42 44-46 38-40 75 D80 A80 B80 C 60-70 72-76 28.Така pls чувајте ги како оригинална состојба, ако планирате да се вратите назад до нас.

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цврст,Флорални,Печатење
Половината:
Ниска Половината
Пол:
Жените
Бренд Име:
Stylism Бутик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Поддршка Тип:
Underwire
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Број На Модел На:
JT0046

Најдобри предлози во категоријата