.

.

Микрофибер Крпи Спорт Патување Сува Крпа Ултра-меки Брз Сува Силната Апсорпција Патување Камп Салата Плажа Пливање 40*75см ТБ-5202

Микрофибер Крпи Спорт Патување Сува Крпа Ултра-меки Брз Сува Силната Апсорпција Патување Камп Салата Плажа Пливање 40*75см ТБ-5202

DEN 719.04
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Бренд : Greenhermit Материјал : Microfibre Ткаенина Боја : Светло зелена / Виолетова Големина : 40 x 75см(M) Тежина : околу 102g(M) Функција : 1. Greenhermit дел wicking микрофибер крпа полиестер влакна и најлон помеша ткаенина, мека, тактилни . 2. Ткаенини со посебен антибактериски третман за да се намали мирис по користите за да ја зголемите услуга живот. 3. По добивањето на еден многу мал волумен , губење на тежина , еден од обични крпи , но има четири пати поголема од тежината на супер абсорбента крпа , јас пак дека е сува Пакет се Вклучени : 1 x Greenhermit M Големина на Патување Крпа
Превозот
Превозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта. Исто така можеме да брод на светот преку USPS Глобалната 1 Класа Пошта или Приоритет Пошта.
Плаќања
Зачувам е најпосакувана.
Повратни информации
А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања во врска со производот, цена, или превозот, нашите услуги на клиентите претставници тука, подготвен да помогне.
Б. за Вашето задоволство е наша цел,вашите повратни информации е многу важна за нас. ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, не само што ни остави негативен фидбек.
В. се Надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди, Ако ќе ги задоволи со производот кој сте го добиле.Благодарение толку многу за вашата охрабрување и поддршка ,Ние ќе го направи тоа подобро со вашиот вид поддршка.

Кон својствата

боја:
Морнарско Сина, Виолетова
Големина:
M
Материјал:
Микрофибер Материјал
Бренд Име:
SANTO
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Брз-Сува
Употреба:
Спорт
Возрасна Група:
Возрасни лица
Применливи Луѓе:
Универзална
Големина:
40 x 75cm
Тежина:
102g
Број На Модел На:
TB-5202

Најдобри предлози во категоријата