.

.

Бесплатен превозот Топла Фламинго Гумени Пливање Плови Цевка Сплав Возрасни Деца огромен базен плови Пливаат Прстен Лето Вода Забава Базен Играчки

Бесплатен превозот Топла Фламинго Гумени Пливање Плови Цевка Сплав Возрасни Деца огромен базен плови Пливаат Прстен Лето Вода

DEN 2836.32
DEN 1418.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


150cm/60 инчи гумени фламинго Пливање Плови Цевка
Сплав Возрасни Деца огромен базен плови Пливаат Прстен Лето Вода
Забава Играчки Базен
Име : Гумени Фламинго Возење/ Варијабилна Фламинго/ Вода
Инфлацијата големина : 150 x150x90cm, 2 лица кои лежат на грбот
Материјал : ПВЦ зелена, не-токсични, густа & дебели пластични материјали
висина : 1.6 kg
Пакет големина : 35*17*23cm
Погоден за затворен & отворено, како што се домашна базен, езеро, море, плажа и така натаму.
Гаранција : Тоа не може да се испраќаат надвор додека не помине тестовите на обработка, монтажа, завршувајќи & превозот.
СРНА : Сите на инфлација производи имаат кршење стапка, наше е 0,1~0.3% преку СРНА на 10000pcs.
[Standard] : GB GB-6675, ЕУ EN71
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија .Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) порано ќе се плати, побрзо ќе ја испорача вашата цел. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1). Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, нормално ние може да се испратат објектите во рок од 2 работни денови за плаќање направи, и не повеќе од ветената 5 дена, за време на испорака. 2). Повеќето од земјата времето за испорака е за 15-60 работни дена, но некои превозот на стоки може да се одложи, бидејќи на превозникот mishandling, царинската задоцнување, увозни тарифи, националната политика на клиентот, или какви било други околности кои се надвор од нашата контрола. ние ќе го продолжи времето за испорака и се молам што помилување. 3). Ако ви требаат повеќе брза испорака, контактирајте со нас да го користите EMS, DHL, TNT, ект и плати дополнителни товар на трошоците. 4). За руски клиенти, ве молиме запомнете да понуди ни го вашето целосно име и презиме, или пратката не може да биде предадена правилно со вашиот крај, и ние не ќе ја носат косата. 1). Наведете вашите потреби и барања од страна на порака, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата, итн, кога ќе се направи исплата. 2). Ние работиме од понеделник до петок, ве молиме да се разбере ако нема одговор за време на викендот. Ви благодариме. 3). Ние се залагаме за 100% позитивни повратни информации и треба вашата поддршка со давање ни 5 ѕвезди~~ 4). Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни. Ви благодарам многу за вашата помош.

Кон својствата

Применливи Луѓе:
Жените
Број На Модел На:
I0039
Бренд Име:
YUYU
Материјал:
ПВЦ
боја:
Пинк
Големина:
150*150*90cm
Обликот:
Фламинго

Најдобри предлози во категоријата