.

.

Дами Зима Пешачење Кампување Долго Палто Сноуборд Ски Windstopper Водоотпорен Отворен Јакна Жените Руно Лагер Chaquetas Mujer

Дами Зима Пешачење Кампување Долго Палто Сноуборд Ски Windstopper Водоотпорен Отворен Јакна Жените Руно Лагер Chaquetas Mujer

DEN 5087.52
DEN 3154.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[41345] За Повратни информации
1. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .За Големина
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки.0
[xlmodel]-[custom]-[41343] Известување Пред да ја Купите
1.Ако не сте сигурни за големината,Pls контактот за Услуги на Корисниците.
Но тоа не е апсолутно точно, најдобро е според градите и висина и тежина,облека градите обично се поголеми од телото биста,па затоа е најдобро да се избере според облеката на градите,ако постојат било која големина проблеми, ве молиме прашајте го сервисот за Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав М 42.За Плаќање
1.
[xlmodel]-[производи]-[41347] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41340] Производи Детали
Функција :
Водоотпорен/Дише/Windproof
Водоотпорен оценка : 5000mm; MVTR : 5000 G/M2/24 часа
Материјал : Полиестер; Надеж : Полиестер
Монтажни аспиратор со drawcord систем
Прилагодливи капа со велкро прицврстување
Густата на 320g поларните руно лагер, да ве загрее
Внатрешниот монтажни руно јакни' бои натпревар надворешниот јакна
1 скриени џеб на левата страна на градите со водоотпорен патент
2 големи страна рака џебови со џеб капа декорација, погодно да се носат предмети
Внатрешни џебови, лесен за употреба
Двонасочна патент, Бренд Гаранција
Прилагодливи ракави со велкро прицврстување
Прилагодливи половината со drawcord систем, удобен за носење
Фитинг Намали, Нула-отпорни, Анти-дамка
Ткаенина затегнувачка и отпорни на абење
Погоден за скијање, качување, пешачење, кампување, риболов, лов, патување и сите други спортови на отворено
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Бидејќи Азија големина е мал,со цел да им помогне на вашиот големина избор,ние се уредува ова :
Мажите големина L е еквивалентно на Европската големина S,за Мажи големина XL е еквивалентно на Европската големина M,на Мажите големина 2 XL е еквивалентно на Европската големина L,Мажи големина 3 XL е еквивалентно на Европската големина XL,Мажи големина 4 XL е еквивалентно на Европската големина 2 XL,Мажи големина 5 XL е еквивалентно на Европската големина 3 XL. Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.5 XXL 47 116 84 63 XXXL 48.Зачувам (Alipay)
2.5 4 XL 50 124 88 66
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав М 16.
[xlmodel]-[custom]-[41346] Жешки Предмети
.5 L 44 108 80 60 XL 45.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, pls контакт со нашата по-продажбата на trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
2.Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
Жените големина М е еквивалентно на Европската големина XS,Жените големина L е еквивалентно на Европската големина S,Жените големина XL е еквивалентно на Европската големина M,на Жените големина 2 XL е еквивалентно на Европската големина L,Жените големина 3 XL е еквивалентно на Европската големина XL,Жените големина 4 XL е еквивалентно на Европската големина 2 XL.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Топлинска,Windproof,Водоотпорен
Пол:
Жените
Тежина:
1300g
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал Технологија:
WindStopper
Обвивка Материјал:
Полиестер
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Бренд Име:
CIKRILAN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
L288BW
Големина:
M-4XL
боја:
Темно сина,Виолетова,Роуз

Најдобри предлози во категоријата