.

.

DIRENJIE Човек Риболов Зима Водоотпорен Спортски одговараат на Отворено Пешачење Кампување Пешачење Руно Мека Лушпа Јакна+ Панталона поставува

DIRENJIE Човек Риболов Зима Водоотпорен Спортски одговараат на Отворено Пешачење Кампување Пешачење Руно Мека Лушпа Јакна+ Панталона

DEN 3782.40
DEN 3026.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние не биде одговорен за какви било царински давачки или увоз доход. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. * Нашата компанија има 5 години работно искуство.
Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
.Ако не сте задоволни со нашите производи, се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред, и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Човекот Зима Пешачење Риболов Soft Shell Camping Пешачење Панталони
Водоотпорен&Дише
Тоа е Азија големина не Евро големина
Модел големина за референца : висина 172cm,тежина 75kgs,2 XL одговара него и
Големина на табелата во cm,1cm=0. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.54 см,обично постои 1-2cm толеранција
За Нас * Добредојде на нашата продавница. Ние се многу подготвени да комуницираат со вас за да ги подобриме нашите услуги. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за загубени пакети. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. * Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор, Транзит време варира со различни превозот методи. Забелешки 1.
Повратни информации
* Задоволство на клиентите е нашиот опстанок. Ние плати висока внимание на секој клиент. Контактирајте со Нас * Добредојдени да не контактирате ако имате било какви прашања. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Според нашето искуство, обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Враќање Забелешки : 1.

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Функција:
Анти-пот,Windproof,Термички,Водоотпорен,Брз Сува
Тежина:
1450g
Материјал Технологија:
WINDSTOPPER SOFTSHELL
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
Softshell
Бренд Име:
DIRENJIE
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата