.

.

Облека Машина за Перење Алишта Градник Underware Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба Торбичка Кошница femme 3 Големини Патнички Багаж за Складирање

Облека Машина за Перење Алишта Градник Underware Помош долна Облека Мрежа Нето Миење Торба Торбичка Кошница femme 3 Големини

DEN 45.12
DEN 43.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ големина :
S : 30*40cm
М : 40*50cm
L : 50*60см 1, овој производ е направен од високо квалитетни, трајни; 2, за да се избегне облека во миење на процесот на шиење облека линија или исклучување на копчиња, и да се намали машина за перење носат за да се спречи ткаенина на повреда, се спречи џемпер pilling, престилка off-line.
3, за да се спречи патент се повлече рачка за да надвор од оштетеното облека, за да ги избегне силните за перење кога облека ликвидација, извртување, што резултира во облека деформација;
4, не влијае на перење ефект;
5, погоден за маици, кошули, џемпери, здолништа и други облека.
Лесен за употреба, едноставно, погоден за целосна автоматска машина за перење, полу-автоматска машина за перење, машина за сушење, сушење машина за перење процес употреба.
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2.Ако ви треба добра под итно или промет на големо со клиент, ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, Fedex , и контактирајте со нас ,ние ќе ви ги даде на најекономичен превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). Или изберете e Packet,обично се потребни околу 7-25 дена. 3,Нормално ние ќе ја испратите вашата цел во 1-3 денови кога ќе добиете потврда освен празници. 4.Ние прифаќаме пад на превозот, и ние ќе го организираме овие наредби прво. 5,Ако треба да се купат многу,само се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви ги понудиме најдобрите цени,најголем дел од нив ќе обезбеди слободни економски превозот начин. 6,Ако не сте добиле вашата пратка по 60 дена откако ќе го испрати вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите испорака на информации и решавање на проблемот за вас.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.За било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне да го решите проблемот,имаат убав ден,ви благодариме. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Кон својствата

боја:
S, M, L
Стил:
Свитлива
Употреба:
Чистење
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
H652
Материјал:
Најлон
Материјал:
Најлон
боја:
30*40cm,40*50cm,50*60см

Најдобри предлози во категоријата