.

.

Нова Рачно Изработени Цврсто Дрво Англиски Вертикален Calligraphy Nib Copperplate Скрипта Носителот Најдобар Подарок Антички Фонтана Натопи Пен

Нова Рачно Изработени Цврсто Дрво Англиски Вертикален Calligraphy Nib Copperplate Скрипта Носителот Најдобар Подарок Антички

DEN 840.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нова Рачно Изработени Цврсто Дрво Англиски Вертикален Calligraphy Nib Copperplate Скрипта Носителот Најдобар Подарок Антички Фонтана Натопи Пен
Производ Преглед
Предмет : Нова Рачно Изработени Цврсто Дрво Англиски Вертикален Calligraphy Nib Copperplate Скрипта Носителот Најдобар Подарок Антички Фонтана Натопи Пен
Материјал : цврсто дрво + смола
Големина : 19.5 CM долги
Љубезно потсетник : Ова пен носителот не се вклучени nibs. Како продукт направен во вистинско дрво, жито за секој производ ќе биде малку различен.

Кон својствата

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QIYU
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.5 mm
Материјал:
Дрво
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
т-549

Најдобри предлози во категоријата