.

.

Jinhao Маслинесто Зелена Барел Медиум 18KGP Nib Фонтана Пенкало Скала Клип

Jinhao Маслинесто Зелена Барел Медиум 18KGP Nib Фонтана Пенкало Скала Клип

DEN 168.00
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
699

Најдобри предлози во категоријата