.

.

JINHAO Луксузни канцеларија училиште канцелариски 1200 Сребро Змеј Фонтана Пен

JINHAO Луксузни канцеларија училиште канцелариски 1200 Сребро Змеј Фонтана Пен

DEN 254.40
DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Број На Модел На:
1200
Бренд Име:
JINHAO
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување

Најдобри предлози во категоријата