.

.

24 Компјутери/ Торба 24 Бои Кука Линија Пенкало 0.4 mm Исклучителна Боја Пенкало Супер Студент Канцелариски Сликарство Гел Пенкало

24 Компјутери/ Торба 24 Бои Кука Линија Пенкало 0.4 mm Исклучителна Боја Пенкало Супер Студент Канцелариски Сликарство Гел Пенкало

DEN 485.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.4 mm
Број на бои : 24 бои
Продажбата спецификации : 1 пакет 24 компјутери
Пенкало во боја : црна
Совет : 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Водечките превозот време ќе 2-4 работни дена и производот ќе имате валидна следење на број,ако имате свој склопот на превозникот и пакет ве молиме да ги споделите со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Плаќање :
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
Сите производи се unbranded или со нашиот сопствен бренд.

Кон својствата

Мастило Боја:
24 бои
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
AliWuzn
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Мастило Функција:
glitter
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Број На Модел На:
multicolor кука линија пенкало 0.4 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.4 mm
Име на производ:
multicolor кука линија пенкало 0.4 mm
Број на Бои:
24 бои
Продажбата Спецификации:
1 пакет 24 компјутери
пенкало во боја:
Црна
совет:
0.4 mm
Употреба:
Сликарство
Материјал:
Пластични
категорија:
гел пенкало мастило

Најдобри предлози во категоријата