.

.

1pcs Kawaii Стојат Мачка дизајн гел пенкало 0.5 мм Црно мастило на учениците награда подарок за статистика училиште материјали Zakka стил пенкала

1pcs Kawaii Стојат Мачка дизајн гел пенкало 0.5 мм Црно мастило на учениците награда подарок за статистика училиште материјали

DEN 40.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
Големина : за 170mm(L).
Количина : 1lot=1pcs пенкало .
Материјал : Пластика .
Мастило боја : 0.5 mm црни.
1839 Година Ќе Ви Се Допадне Повеќе Пенкала..

Кон својствата

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
T160511K
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Најдобри предлози во категоријата