.

.

Денот на вљубените подароци/Нова година материјал escolar/гел пенкало/сладолед пенкало облик/пенкала за пишување

Денот на вљубените подароци/Нова година материјал escolar/гел пенкало/сладолед пенкало облик/пенкала за пишување

DEN 36.00
DEN 33.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мастило боја : црна.
Пишување точка : 0.38 mm, Висок квалитет .
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 13cm.
Тежина : 11g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.

Кон својствата

Пишување Точка:
0.38 mm
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
pm
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
mengtai
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
гел пенкало
Тип:
гел пенкало

Најдобри предлози во категоријата