.

.

befon Боја Боја Мастило Рефил компатибилен за hp канон принтер ink кертриџ tinta 802 803 901 685 702 950 40 810 815 835 740

befon Боја Боја Мастило Рефил компатибилен за hp канон принтер ink кертриџ tinta 802 803 901 685 702 950 40 810 815 835 740

DEN 618.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : befon
Боја : Б.К C Y M
Јачина на звук : 100ml
Пакување : 4 шишиња/set

Кон својствата

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
befon
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Мастило рефил За Canon / HP Серија
Производот:
Рефил Мастило/Боја на мастило
јачина:
100ml
боја:
Б.К C Y M
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Пакување:
4 шишиња/set

Најдобри предлози во категоријата