.

.

Any1 LCL 410A 410X CF410A CF410X CF411X CF412X CF413X (1-Pack) Тонер Кертриџ Компатибилен за HP Color LaserJetPro M452dn

Any1 LCL 410A 410X CF410A CF410X CF411X CF412X CF413X (1-Pack) Тонер Кертриџ Компатибилен за HP Color LaserJetPro M452dn

DEN 1420.32
DEN 1420.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.
ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ТОНЕР КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА
100% Задоволството Загарантирана
: ) Боја и Страница принос : Црна : 6500 страници, Цијан Магента Жолта : 5000 страници
при 5% Покриеност (Буква /А4)
: ) Вклучува : 1 Тонер Кертриџ (1-Pack)
: ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот.
: ) 100% задоволство гаранција : 24 месеци гаранција и 36-месечно рок на траење.
: ) За употреба во следниве :
HP Color Laser Jet Pro M452dn/M477fdw/M477fnw
: ) Продавачот гаранција опис : целосна 24-месечен гарантен за 100% гаранција (контактирајте со нас!)
: ) 24-часовна поддршка за корисниците под никакви околности.

Кон својствата

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
lcl
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
410A 410X CF410A CF410X CF411X CF412X CF413X
боја:
црна цијан магента жолта

Најдобри предлози во категоријата