.

.

6 Боја 570 571 PGI-570 CLI-571 Б.К C M Y GY refillable мастило кертриџ За canon PIXMA TS9050 TS9055 TS8050 TS8051 TS8052 TS8053

6 Боја 570 571 PGI-570 CLI-571 Б.К C M Y GY refillable мастило кертриџ За canon PIXMA TS9050 TS9055 TS8050 TS8051 TS8052 TS8053

DEN 1147.20
DEN 975.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 Здраво, бидејќи тоа е нов производ, преку континуирани напори на нашите R & D тим, тоа е компатибилен постојан чип веќе се достапни, но ќе ви треба 30 април 2016 година да биде предаден 2 Кога ќе го купите, ве молиме да се прошири на времето за испорака Опис на Производот
1 целосна ( 6pcs ) празна :
PGI-570 PGbk x 1pcs
CLI-571 Б.К X 1 buc
cli-571 кип x 1pcs
cli-571 ma x 1pcs
cli-571 вие x 1pcs
cli-571 gy x 1 buc
. Опис на производот : 1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за canon PIXMA mg7750 mg7751 mg7752 mg7753 TS9050 TS9055 TS8050 TS8051 TS8052 TS8053 Печатач
2) Состојба : нова никогаш не се користат во
3) Тој е добра замена за вашите оригинални мастило касети ,нека можете да заштедите пари.
4) Нов со компатибилен чип, вие не треба да се повторна употреба стариот чип од оригиналниот мастило касети
5)Боја : PGI-570 PGBlack,CLI-571black ,CLI-571 Цијан, CLI-571 Магента ,CLI-571 Жолта, CLI-571 Сива . Карактеристики : 3. Празни refillable мастило касети,може да се полни 12-25 ML сите видови на мастило,Боја,Пигмент, масло за Јадење мастило итн. 4. Се попогодни од CISS(continuous мастило снабдување систем) користење,со од цевки или цевки, така што нема потреба да се грижите заробени меурчиња и мастило притисок.
Пакетот вклучува : 1 Set(4 парчиња)Празна мастило refillable кертриџ со чипови; 1pcs упатство за инсталација; 4 ПАРЧИЊА Кружни филозофите на херметичкиот гумена заптивка да се направи повеќе блиску помеѓу печатач главата и мастило кертриџ.
За превозот :
1 : Купувачи мора да ни понудат на точната адреса и телефонски број со цел да се избегне одложување на испорака.
2 : Ние ќе брод објектот во рок од 3 дневна откако ќе се прими плаќањето. Стоките ќе бидат испратени од страна на Кина Пост или Хонг Конг Пост. тоа ќе трошат 11-39 работни дена за испорака. За некои неизбежна одлагање, тоа ќе ве чини повеќе од 39 дена.
3 : Ако купувачи сакаат итна транспорт, ние може да испраќање на објекти со ЕМС или DHL, Повеќе детали и информации за такси превозот ве молиме контакти нас.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
TS9050
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
БЛУМ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
is_customized:
Yes
боја:
C, K, M, Y

Најдобри предлози во категоријата