.

.

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За HP 40 XL 40XL HP40 HP40XL C51640A Deskjet 1200c 1200c/ps инк-џет Печатач

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За HP 40 XL 40XL HP40 HP40XL C51640A Deskjet 1200c 1200c/ps инк-џет Печатач

DEN 1223.52
DEN 1052.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
40 XL/C51640 A
Црна
2
40ml
Три-Боја
0
17ml
Се користи За HP Принтер Модел :
Designjet 230 250c 330 350c 430 450c 455 CA 488 CA 650c
Deskjet 1200c 1200c/ps
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Најдобри предлози во категоријата