.

.

4pcs Компатибилен LC121 LC 123 LC123 мастило кертриџ За Брат DCP-J552DW/DCP-J752DW/MFC-J470DW/MFC-J650DW инк-џет Печатач

4pcs Компатибилен LC121 LC 123 LC123 мастило кертриџ За Брат DCP-J552DW/DCP-J752DW/MFC-J470DW/MFC-J650DW инк-џет Печатач

DEN 517.92
DEN 477.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
LC123 / LC125 / LC127 / LC129
Црна
1
20ml
LC123 / LC125 / LC127 / LC129
Синозелена
1
15 ml
LC123 / LC125 / LC127 / LC129
Магента
1
15 ml
LC123 / LC125 / LC127 / LC129
Жолта
1
15 ml
За Компатибилен Брат LC121 LC123 LC125
LC127 LC129 XL
Печатач Модел за MFC-J4510 DW MFC-J4610 DW MFC-J4710 DW MFC-J4410 DW ЗА MFC-J470 DW MFC-J870 DW MFC-J650 DW ЗА MFC-J6520 DW MFC-J6720 DW MFC-J6920 ЗА DCP-J4110 DW DCP-J552 DW DCP-J752 DW ЗА DCP-J132 W DCP-J152 W
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC123
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
LC-121 LC-123 LC-125 LC-127 XL
ЗА MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J4710DW :
ЗА MFC-J470DW MFC-J870DW MFC-J650DW
ЗА MFC-J6520DW MFC-J6720DW MFC-J6920:
ЗА DCP-J4110DW DCP-J552DW DCP-J752DW
ЗА DCP-J132W DCP-J152W:
ЗА MFC-J4710DW MFC-J650DW MFC-J6920

Најдобри предлози во категоријата