.

.

Бесплатен превозот 5PK мешани бои, TZ лента понудени TZe 221 TZ-421,TZ-521,TZ121,TZ 621,TZe 9mm tze етикета лента за p допир печатач

Бесплатен превозот 5PK мешани бои, TZ лента понудени TZe 221 TZ-421,TZ-521,TZ121,TZ 621,TZe 9mm tze етикета лента за p допир

DEN 1248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен превозот 5 PK мешани бои, TZ лента понудени TZe 221 TZ-421,TZ-521,TZ121,TZ 621,TZe 9mm tze етикета лента за p допир печатач
Ова многу содржи 5 компјутери различни бои 9mm tz лента TZ2-221 TZ 2 - 421,TZ 2 - 521,TZ 2 - 121,TZ 2 - 621 , но ако ви е потребна било други бои во табелата подолу, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.Ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
Производ Compatiblity :
ПТ-E100, PT-1010, PT-1280, PT-D200,PT-E200
ПТ-18 Rz, PT-2030, PT-E300, PT-2100
ПТ-2430 PCz, PT-2730, PT-P700, PT-7600
ПТ-9700 PC, PT-9800 PCN, PT-3600
(Печатач модели не се наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас)
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен брат tze Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ2-221 TZ2-421,TZ2-521,TZ2-121,TZ2-621 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело/Црвено/Сино/Избриши/Жолта (други бои се достапни) Големина 9mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Кон својствата

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
TZE-221
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир tz221

Најдобри предлози во категоријата