.

.

12pk 29 XL T29XL T2991 Мастило Касети Компатибилен за Epson XP235 XP-332 XP-335 XP432 XP-435 инк-џет печатач

12pk 29 XL T29XL T2991 Мастило Касети Компатибилен за Epson XP235 XP-332 XP-335 XP432 XP-435 инк-џет печатач

DEN 788.64
DEN 749.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Feture : Компатибилни, мастило касети
Компатибилен печатач модели :
За Epson компатибилен XP-235 XP-245 XP-332 XP-335 XP-432 XP-435
XP-247 XP-442 XP-342 XP-345
боја :
Црна T2991 x 3
Синозелена T2992 x 3
Магента T2993 x 3
Жолта T2994 x 3
верзии :
1200 страници во црно кертриџ ( А4 5% покриеност)
800 страници во боја кертриџ( А4 5% покриеност)
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
5. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
T29XL
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Најдобри предлози во категоријата