.

.

LC123 Refillable мастило кертриџ за Брат MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J4710DW MFC-J470DW MFC-J6920DW DCP-J4110DW

LC123 Refillable мастило кертриџ за Брат MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFC-J4610DW MFC-J4710DW MFC-J470DW MFC-J6920DW DCP-J4110DW

DEN 427.20
DEN 372.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LC123 за Брат MFC-J4410 DW MFC-J4510 DW MFC-J4610 DW MFC-J4710 DW MFC-J470 DW MFC-J6920 DW DCP-J4110 DW со Европа верзија чип
За употреба со(Печатач модели) :
За Брат MFC-J4410 DW
За Брат MFC - J4510 DW
За Брат MFC - J4610 DW
За Брат MFC - J4710 DW
За Брат MFC - J470 DW
За Брат MFC - J6920 DW
За Брат DCP-J4110 DW
За Брат DCP - J132 W
За Брат DCP - J152 W
За Брат DCP - J552 DW
За Брат DCP - J752 DW
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : (Европа)
Пакет содржина : 4 парче LC123 Refillable мастило кертриџ
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC123
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
категорија:
refillable мастило кертриџ
Број На Модел На:
LC123
квалитет:
одделение А
сертификација:
ISO9001&14001
боја:
C, K, M, Y
чип:
со постојан чип

Најдобри предлози во категоријата