.

.

JC73-00328A JC90-01063B JC90-01107A нов Празен од Гума Ролери за samsung ML3310 ML3710 ML4510 ML5510 6515 5515 SCX4835 5637 4070

JC73-00328A JC90-01063B JC90-01107A нов Празен од Гума Ролери за samsung ML3310 ML3710 ML4510 ML5510 6515 5515 SCX4835 5637

DEN 810.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ML3310 ND, ML3312 ND, ML3710 ND, ML3712 DW, ML3712 ND, ML3750 ND, ML4510 ND, ML4512 ND, ML5010 ND, ML5012 ND, ML5015 ND, ML5017 ND, ML5510 ND, ML5512 ND, ML5515 ND, ML6510 ND, ML6512 ND, ML6515 ND, SCX4833 FD, SCX4833 FR, SCX4835 FD, SCX4835 FR, SCX5637 FR, SCX5639 FR, SCX5739 FW, SLM3820 DW, SLM3820 ND, SLM3870 FD, SLM3870 FW, SLM4020 ND, SLM4020 NX, SLM4030 ND, SLM4070 FR, SLM4070 FX, SLM4072 FD, SLM4080 FX, SLM4530 ND, SLM4530 NX, SLM4580 FX, SLM4583 FX
Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Кон својствата

Број На Модел На:
ML3310 ML3710 3712 SCX4833FR SCX4835
Бренд Име:
споделување на печатач&копир
боја:
Јасно
Тип:
Други
Модел:
ML3310ND, ML3312ND, ML3710ND, ML3712DW, ML3712ND, ML3750ND
Модел 2:
ML4510ND, ML4512ND, ML5010ND, ML5012ND, ML5015ND, ML5017ND
Модел 3:
ML5510ND, ML5512ND, ML5515ND, ML6510ND, ML6512ND, ML6515ND
Модел 4:
SCX4835FR, SCX5637FR, SCX5639FR, SCX5739FW, SLM3820DW, SLM3820ND
Модел 5:
SLM4070 SLM4072 SLM4080FX, SLM4530ND, SLM4530NX, SLM4580FX, SLM4583FX
ОЕМ:
JC73-00328A JC90-01063B JC90-01107A
Користи:
ML3310 3710 4510 5510 SCX4835 5739

Најдобри предлози во категоријата