.

.

[Hisaint] тонер прашок за HP 285 CE285A + чип за LaserJet Pro P1102/M1130/M1132/M1210 ласерски печатач тонер кертриџ топла

[Hisaint] тонер прашок за HP 285 CE285A + чип за LaserJet Pro P1102/M1130/M1132/M1210 ласерски печатач тонер кертриџ топла

DEN 409.92
DEN 385.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За HP 285 CE285 A тонер прашок + чип
Prod uct един tains : 1 тонер прашок+1 чип+1 маска+2 ракавица
Секоја серија на пакувањето може да биде различен, ако умот , ве молиме да не купи.

Кон својствата

Тип:
тонер во прав
Број На Модел На:
CE285A
Компатибилен Бренд:
HP
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
HISAINT
Обоени:
No
Функција:
Компатибилен
Тип:
тонер во прав
боја:
BK
Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата