.

.

Бренд Чевли за Танц Жените Мека Единствена Џез Чевли Модерна Елитното Нето површина Плоштадот Танцување Патики Фитнес Воздух Возрасни Спортски Чевли

Бренд Чевли за Танц Жените Мека Единствена Џез Чевли Модерна Елитното Нето површина Плоштадот Танцување Патики Фитнес Воздух

DEN 2304.00
DEN 1106.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Чевли за Танц Жените Мека Единствена Џез Чевли Модерна Елитното Нето површина Плоштадот Танцување Патики Фитнес Воздух Возрасни Спортски Чевли
За Нас Мојата Продавница за новодојдени Најдобри Продавачот на Производот Функција Купони за Подарок Бесплатен Превозот 50% Попуст 24 Часа Онлајн BD Танц Чевли Допрете Танц Чевли Ballroom Чевли Џез Чевли Мажите Танц Чевли Жените Танц Чевли Деца Танц Чевли латинска Танц Чевли Трчање Бадминтон Чевли Фудбалски Чевли латинска Чизми
Кога пратката внесете вашата земја,ние не можеме да ги пратите тоа повеќе,пост ќе го промени со друг следење на број во вашата земја, и ние воопшто не знам за тоа,но ве молам не грижете се за тоа,тоа е на нормален начин на вас и ќе пристигнат наскоро. Совети : Кина пост воздух mail Следење на Информации се веб-Сајт www.17track.net
ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ
Ние сме производство дизајн,трговија на големо,salesas еден на професија Обувки компанија,
Dong Guan chengong спортски чевли компанија.На modern1,000 квадратни метри-скала производство на растенијата,
и утврдени astrict и научни контрола на квалитетот на системот,имаат ОЕМ и forfamous бренд ,
се развива сопствено производство шест години,на производи се продава добро во Европските и Американските пазари.
Главните производи вклучуваат ,полно стил,ажурирани tothe најновата мода,танц чевли,патики,кошарка чевли и така натаму.
Во high - end потрошувачки групи,позиционирање во широка група.Во самото Место, со различни стилови,
поздрави консултации трговија на големо ги Преземе сите видови oforders!Стоката на време!
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Alipay,кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете
вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. 2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел на тип на производ и акции статус. Најчесто, обработка време ќе биде 3 до 15 работни дена.
Ќе се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Круг-tripshipping costsborne од страна на продавачот себе. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации
за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме

Кон својствата

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 7, 8, 8.5, 9, 10, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Танц Чевли Тип:
Џез Чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Обвивка Материјал:
Lycra
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Тока
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Жените чевли 729
Insole Материјал:
Латекс
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Латинска Танц Чевли човек
Употреба на толпата:
Патики
Затворање Тип:
Чипка-Up
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Декорација:
танц љубовници
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа

Најдобри предлози во категоријата