.

.

Santic MTB Велосипед Чевли Мажите Дише Планински Велосипед Патики Јава Чевли Авто-Заклучување Велосипед Спортски Чевли Zapatillas Ciclismo

Santic MTB Велосипед Чевли Мажите Дише Планински Велосипед Патики Јава Чевли Авто-Заклучување Велосипед Спортски Чевли Zapatillas

DEN 5551.68
DEN 4719.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли
Бренд Име:
Santic
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
TPR
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Пластични
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
S12025H
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Еластична бенд
Функција:
Дише

Најдобри предлози во категоријата