.

.

Дијамант Бургундија Жените латинска танц чевли Свадба Фудбалскиот Танго Партија на Плоштадот чевли за танц 7.5 cm Медиум пета 6422

Дијамант Бургундија Жените латинска танц чевли Свадба Фудбалскиот Танго Партија на Плоштадот чевли за танц 7.5 cm Медиум пета

DEN 1003.20
DEN 1003.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име На Производ
Моден Дијамант Бургундија Жените латинска танц чевли Свадба Фудбалскиот Танго Партија
Плоштад чевли за танц 7.5 cm Медиум пета 6422
Материјал
Чипка горниот,крава велур outsole
Боја
1 дизајни : Вино (85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја се должи на разликата
различни монитори и светилки)
Големина
Возрасни 3.5 - Возрасни US11 (ве молиме проверете детални големина информации од големината на табелата)
Превозот
Кина пост воздух пошта ќе биде понуден за продажба на мало цел,EMS,DPEX,DHL,Fedex ќе бидат понудени за
слободен ако вашата цел повеќе од $200 долари.
Забелешка
Ако треба да ги прилагодите на пета,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да ги советува ни сакав пета,ви благодариме!
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.cainiao.com(Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина потребни од страна на купувачот.Па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XC-6422
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Горниот Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Затворање Тип:
Лизга-На
Ниво На Пракса:
Професионални
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Insole Материјал:
Латекс
Датум На Издавање:
Summer2016
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, Еко-Пријателски
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата