.

.

Пожари Тренд се Патики Чевли Флуоресцентни Мрежа Жените Чевли за Пешачење Супер Светло спортски Лето Жените се Лизга На Чевли трчање

Пожари Тренд се Патики Чевли Флуоресцентни Мрежа Жените Чевли за Пешачење Супер Светло спортски Лето Жените се Лизга На Чевли

DEN 1008.00
DEN 958.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Мода Патики Чевли Флуоресцентни Мрежа Жените Чевли за Пешачење Супер Светло спортски Лето Жените се Лизга На Чевли трчање
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Европски
35
36
37
38
39
40
41
42
Нога Должина(M M)
225
230
235
240
245
250
255
260
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Забелешка 6 : Ако вашите нозе се размислува и широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала.

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Жените
Применливи место:
Конкретни Кат
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
h885
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Бренд Име:
Пожари
Затворање Тип:
Чипка-Up
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)

Најдобри предлози во категоријата