.

.

Sidebike Јаглерод Лесни Автопат Заклучување Велосипедизам Чевли Патот Велосипедизам Чевли Човек Патот Велосипед Чевли Авто-заклучување Возење Велосипед Shoes002

Sidebike Јаглерод Лесни Автопат Заклучување Велосипедизам Чевли Патот Велосипедизам Чевли Човек Патот Велосипед Чевли Авто-заклучување

DEN 12606.72
DEN 6430.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Овој дел спортски чевли погодни за сите нивоа на возење off-road возење фенси брз-lock систем, па ова го прави јава чевли цврсти и многу експресивен :
1. Ергономски ѓон и табани да се подобри удобноста и ефикасноста на
2. Плус Најлон термопластични калапи TPU единствена обезбедува сигурен лепливоста
3. Thermoforming адаптивни горен дел може да се обезбеди силна поддршка за глуждот и forefoot
4. Подобрена ергономски insole SL лесни, отпорни, долготрајни
Бренд Име : SIDEBIKE
Број на модел : SD-002
Карактеристики : јаглерод Патот Велосипед возење Велосипед Чевли
Горниот Материјал : Superfine Влакна СТП
Outsole Материјал : Светлина Брзина 3 D,Најлон,TPU
Insole : Дише и антибактериски
Горниот Структура : Лесна Инженеринг Механички Дизајн
Сврзување систем : Висока Брзина Крик Чипка-Up.Кука&ЈАМКА
Големина : 40/41/42/43/44/45
Пакетот Вклучува :
1 x Пар јаглерод Патот Велосипед возење Велосипед Чевли ( БЕЗ КУТИЈА )
22

Кон својствата

Чевли Големина:
7.5, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Бренд Име:
SIDEBIKE
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Дише,Масажа,Водоотпорен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
Sidebike-02
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли

Најдобри предлози во категоријата