.

.

новиот бренд девојки жените ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли 5cm и 7cm

новиот бренд девојки жените ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли 5cm и 7cm

DEN 1192.80
DEN 644.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 Основни човекови стапки е симетрична, поголем нога податоци ќе преовладува. 2 Мерка соодветната големина и големината на обичните пати треба да биде приближно иста, ако имате големи deviatiom мерење метод не е точен или преносот на податоци или грешка. 3 Висок instep, широк нога вид на ѓубриво како посебни случаи, на предлог избор во поголем од нормално еден двор. Чекор 1 Стави нозете straightly и flatly,нацртајте круг околу нозете. Чекор 2 линеарна растојанието помеѓу A и B е вашиот метри должина. Чекор 3 линеарна растојанието помеѓу C и D е вашиот метри ширина. Чекор 4 ве Молиме изберете големини според Сантиметри или Инчи ! Ве молиме, повторно да ги проверите големина табелата погоре, за да го осигура правото големина за да се избира. На lengthes ( c entimeters или инчи ) се единствените критериуми за да го изберете вашиот големини ! И ве молиме бидете надоместок дека таму ќе биде малку 0.3 цм отстапување помеѓу големината на табелата и вистински чевли.
Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе од една деценија, ве молиме остатокот увери, додека шопинг. За мирис, Бидејќи на директен пакување по производство,малку platic/лепак вкус е нормален феномен,може да се отстранат по краток период во на отворено. Боја разлика Слики се вети дека ќе биде 100% пука во вид,но forthe осветлување проблеми и различни компјутерски екрани,конечната екранот може да се различни визуелна боја diference,ве молиме да направите резервација за тоа боја разлика. Голема цел, имаме специјални попусти за големи нарачки(обично повеќе од 8 пара),контактирајте не и ние ќе ви послужи подобро со големо цена. За логистика НАС : epacket 9-23 дена од други земји : Кина Пост Воздух Mail,15-50 дена нормално,за некои земји ќе биде побавен.
Задоволни Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 поени на високи пофалби, ние ќе продолжиме да работиме напорно за да се обезбеди квалитетна услуга s. Незадоволни Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не брзаат да им даде лош преглед, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви ги даде за прв пат да го реши проблемот. Совети 1 Ние вредност на пораки на секој клиент и ќе се обидам нашата моќ за да им помогне на нашите клиенти за било какви прашања.
2 Но, ве молам да се направи резервација за време differnce за disfferent региони и земји.
3 Ако вашата нарачка, ако повеќе од 8 пара,ве молиме контактирајте со нас и ние можат да дадат понуда што поевтина цена и да се надеваме дека може да се воспостави долго време и стабилна соработка,не само за едно време.

Кон својствата

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
HROYL
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
807
Декорација:
Тока
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата